info@maxigal.com | 0(850) 755 90 09 | Sarıgazi Mh. Osmangazi Cd. Karagöz Sk. No:7/A 34785 Sancaktepe/İSTANBUL

MAXİGAL NEDİR?

www.maxigal.com

Vücudumuzun günlük işlevlerini yerine getirebilmesi, sağlığın korunması ve bağışıklığın güçlendirilmesi için dengeli beslenme oldukça önemlidir.

Kaliteli – doğal gıdalar temin etmekte yaşadığımız zorluklar nedeniyle tükettiğimiz besinler sağlıklı bir yaşam için yetersiz kalabilmekte ve günümüz dünyasının getirmiş olduğu yoğun tempo, stres gibi faktörler ile birleşince bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olabilmektedir.

Vücut bağışıklığının düşmesi, vücudu hastalıklara açık hale getirmektedir ve hastalıkların zor bir şekilde atlatılmasına, bireylerin hayat kalitesinin düşmesine neden olmaktadır.

Normal beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda, vücudun mikro besin ihtiyacını karşılamak amacıyla takviye edici gıdalar, normal beslenmeye ek olarak daha enerjik hissetmek, immün sistemi desteklemek, normal ve iş hayatındaki performansı arttırmak için kullanılabilir. takviye edici gıdaların kullanımı hepimiz için kolay, erişilebilir ve ekonomik bir çözüm olabilmektedir. ​


Ürünlerimizi Keşfedin

Bağışıklık sistemini desteklemek ve güçlendirmek, hayat kalitelerini arttırabilmek ve daha iyi hissetmelerini sağlamak amacıyla özel olarak formüle etmiş olduğumuz MAXİGAL’ i sizlerin kullanımına sunuyoruz.


MAXİGAL, günlük yaşantımızda vücudumuz için gerekli makro ve mikro besin ihtiyacını karşılayarak siz değerli tüketicilerimizin sağlıklı ve dinamik bir yaşam sürebilmesi için sizlere destek olur.Hakkımızda

MAXİGAL özel olarak formülize edilmiş ürünler sunarak vitamin, mineral, amino asit gibi günlük yaşamdaki ihtiyaçlarımızın tümüne cevap vermektedir.

Siz de MAXİGAL’ i tercih ederek hem kendinizin hem tüm aile bireylerinizin sağlıklı bir yaşama ulaşmasına bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

MAXİGAL markası altındaki her ürün GALEPHARMA güvencesi ve tecrübesi altında üretilmektedir.

Ürünlerimizi Keşfedin

www.maxigal.com

Maxigal Omega 3 Balık Yağı

Maxigal Omega 3 Balık Yağı

Balık Yağı (%18 EPA ve %12 DHA), Sığır Kaynaklı Jelatin, Su, Gliserin
Takviye Edici Gıda

Maxigal Propolisli Sprey

Maxigal Propolisli Sprey

Propolis, Kekik Sıvı Ekstresi, Adaçayı Sıvı Ekstresi, Çiçek Balı
Takviye Edici Gıda

Maxigal Ademetionin

Maxigal Sam-e (ademetionin) 400 Mg 24/48 Tablet

Mikrokristalin selüloz (E460(i)),Ademetinin(S-Adenozil Metiyonin/SAM-e)
Takviye Edici Gıda

Maxigal Melatonin

Maxigal Melatonin
60-90-120
Tablet

Mikrokristalin Selüloz (E460(i)), Polivinil Pirolidon (E 1201), Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları (E 470 b), Silikon Dioksit (E 551), Melatonin